Back to Top

Oferta

WELLNESS & SPA


CIAŁO

 
 Dla 1 osoby       
Dla Dwojga
Pakiet VIP - Różany Rytuał, Lawendowa Prowansja, Czekolada z Pomarańczą
 149 zł / 75 min       
  259 zł / 75 min

Różany Rytuał: Relaksacyjny Masaż całego Ciała ciepłym aromatycznym olejkiem różanym z maseczką różaną na Twarz i Dłonie przy aromaterapii i różanej herbatce z konfiturą różaną.

Lawendowa Prowansja:
Relaksacyjny Masaż całego Ciała ciepłym aromatycznym olejkiem lawendowym z maseczką lawendową na Twarz i Dłonie przy aromaterapii i lawendowej herbatce.

Czekolada z Pomarańczą:
Relaksacyjny Masaż całego Ciała ciepłym aromatycznym olejkiem czekoladowym z maseczką czekoladową na Twarz i Dłonie przy aromaterapii i gorącej czekoladzie do picia.

Masaż Królewski
 200 zł / 75 min     
 360 zł / 75 min

Delikatność ciepła i siła Bambusa. Niezwykle rozluźniający i odprężający Masaż całego Ciała. Połączeniu dwóch masaży to specjał dla wszystkich miłośników mocnych masaży. Bambusy rozluźnią każdy napięty mięsień, a Gorące Kamienie przeniosą Cię w cudowne odprężenie. 

Czarne Złoto
 370 zł / 2,5h lub 1,5h
 700 zł / 2,5h lub 1,5h

Leczniczy Masaż całego Ciała z Masażem Głowy, okładem borowinowym na plecy, kąpielą stóp w soli borowinowej, peelingami i maseczkami na Stopy, Dłoniei Twarz. Cały zabieg wykonywany jest na borowinie z polskich uzdrowisk i dobierany jest indywidualnie przez Fizjoterapeutę do pacjenta. 

Damasceńska Dolina
350 zł / 2,5h lub 1,5h
 660 zł / 2,5h lub 1,5h

Relaksacyjny Masaż całego Ciała olejkiem z Róży Damasceńskiej z różaną kąpielą stóp, różanymi peelingami i maseczkami na Twarz, Dłonie i Stopy przy aromaterapii i różanej herbatce z konfiturą różaną. 

Zielone Wzgórze
350 zł / 2,5h lub 1,5h
 660 zł / 2,5h lub 1,5h

Relaksacyjny Masaż całego Ciała olejkiem z Zielonej Herbaty z kąpielą stóp, peelingami i  maseczkami na Twarz, Dłonie i Stopy przy aromaterapii i zielonej herbatce.

Body Wrapping Wyszczuplający & Antycellulitowy
  249 zł / 2h

Intensywny i skuteczny pakiet na pozbycie się cellulitu i zmniejszenie obwodów ciała. Wyszczuplająco-antycellulitowy Masaż z ampułką z serum wyszczuplającym z body wrappingiem i zabiegiem elektrostymulacji przy oczyszczającej herbatce ze 100%-bratka. 


TWARZ

Drenaż Limfatyczny Twarzy
  50 zł

Specjalistyczny Masaż wygładzający zmarszczki, poprawiający koloryt skóry Twarzy, Szyi & Dekoltu. Drenaż zmniejsza cienie pod oczami, poprawia krążenie chłonki.  

Odżywienie & Regeneracja Pakiet Podstawowy
  145 zł

Zabieg ujędrnia, odmładza, regeneruje, dodaje blasku i witalności Twarzy, Szyi & Dekoltu. 

Odżywienie & Regeneracja Pakiet Rozszerzony
   185zł 

Zabieg likwiduje obrzęki, cienie pod oczami, opuchnięte powieki i redukuje zmarszczki. Twarz nabiera nowego promiennego lśnienia, a Ty większej pewności Siebie. 

Kompleksowa Rewitalizacja Twarzy, Głowy & Dłoni.
  155 zł 

Całościowy zabieg na Twarz, Szyję, Dekolt & Dłonie wygładzający, dodający witalności i odmładzający wraz z Masażem Głowy. 

Kompleksowa Rewitalizacja Twarzy, Głowy, Dłoni & Stóp.
  220 zł

 Całościowy zabieg na Twarz, Szyję, Dekolt & Dłonie wygładzający, dodający witalności i odmładzający wraz z Masażem Głowy i regeneracją Stóp.

Pakiet Cera Naczynkowa
  -

DŁONIE & STOPY

Masaż Dłoni
  60 zł

Masaż likwiduje napięcia w obrębie dłoni i uelastycznią skórę. 

Parafinowe SPA na Dłonie
  70 zł

Odżywczy zabieg, który kompleksowo pielęgnuje skórę dłoni. Daje znakomite efekty zmiękczenia skóry oraz wygładzenia, nadając skórze aksamitnej gładkości. Ciepła parafina działa kojąco na mięśnie i stawy, poprawia stan paznokci oraz regeneruje naskórek.  

Masaż Stóp
  60 zł

Stopy dźwigają ciężar codziennej pracy i niosą Nas przez całe życie.  Masaż koi ból i zmęczenie stóp, a także relaksuje.

Borowinowa Kuracja dla Stóp
  80 zł

Masaż stóp na borowinie Ma korzystny wpływ na zdrowie, pobudza krążenie krwi i przyczynia się do oczyszczania organizmu z toksyn. Stopy stają się lekkie i rozluźnione.   

Parafinowe SPA na Stopy
  90 zł

Pakiet

  3 x wybrane Wellness & SPA
  -5%
   5 x wybrane Wellness & SPA
-10%
10 x wybrane Wellness & SPA
-15%